Contact

Neem contact met ons op

Wat fijn dat je contact met ons opneemt. Wij streven erna om zo snel mogelijk (binnen een week) te reageren op je bericht.

Of neem contact op met iemand van ons team

Ben je opzoek naar de contactgegevens ons team? Klik hier rechts voor het e-mailadres en telefoon nummer van een teamlid.

Weet je niet wie je moet hebben? Lees dan meer over ons.

Kelly Klein Goldewijk

E-mail: k.kleingoldewijk@helpgewoon.nl

Telnummer: + 31 (0) 6 186 810 68

Paulien Christ - Verheij

E-mail: p.verheij@helpgewoon.n

Telnummer: + 31 (0) 6 212 153 92

Geke van Liere - Schuurman

E-mail: g.schuurman@helpgewoon.nl

Telnummer: + 31 (0) 6 825 248 36

Dennis Kock

E-mail: d.kock@helpgewoon.n

Telnummer: + 31 (0) 6 124 08 220 

Wieke Hunting

E-mail: w.hunting@helpgewoon.nl

Telnummer: + 31 (0) 6 115 277 54 

Tessa Düking

E-mail: t.duking@helpgewoon.nl

Telnummer: + 31 (0) 6 418 166 52

Sanne Arendsen

E-mail: s.arendsen@helpgewoon.nl

Telnummer: + 31 (0) 6 418 166 59 

Lokaal5

Adres

Kerkenstraat 5
7064BH Silvolde

E-mail

Buurtsport@helpgewoon.nl